Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

Герої живуть поруч

у Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася хвилююча зустріч з Дунаєм Сергієм Георгійовичем та Кухарчуком Юрієм ПетровичемГерої живуть поруч.

            Днями  у Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася хвилююча зустріч з Дунаєм Сергієм Георгійовичем   та Кухарчуком Юрієм Петровичем . Учні створили живий коридор, зустрічаючи своїх героїв вигуками: «Ви – наші герої! Героям – слава!». Сергій Георгійович наш учитель математики та інформатики вже місяць як офіцер запасу проходив військову підготовку у Житомирі. Кухарчук Юрій Петрович – батько двох наших учнів Кухарчука Ігоря та Кухарчука Вадима. Добровольцем пішов захищати нашу землю 7 серпня 2014 року. Побував у гарячих точках: Старобєльськ, Лисичанськ, Щастя, Кримське. Воював у складі 80-ої десантної  протитанкової батереї.

Сергій зараз чекає розподілу у військову частину. Юра за весь цей час уперше прийшов додому.  Учні дарували своїм героям вірші, пісні а також обереги, виготовлені своїми  руками . Як зауважив Юра ці дитячі обереги дуже надихають наших солдатів, вони надають їм сили духу. Учні зачитували листи-звернення до українських  солдатів. Не можна було стримати сліз коли до батька Кухарчука Юрія  звернувся молодший син Вадим. Син ще не встиг договорити як батько підбіг до нього, вхопив на руки і міцно пригорнув до себе. «Я знаю, за кого я там» - промовив він.

Учні 9 класу (цей клас навчав Сергій) багато теплих слів сказали у його адресу,  як його зараз не вистачає тут у школі і що напевне зараз якби можна було щось змінити вони б по іншому ставилися  до вивчення такої складної науки математики.  Директор школи Безкоровайна Д.М. щиро подякувала нашим захисникам і вручила їм невелику  грошову допомогу, зібрану вчительським і учнівським колективом.

На закінчення зустрічі усі в залі заспівали «Ой у лузі червона калина».

Дуже хочеться вірити, що нарешті настане мир і спокій в нашій Україні, і наші захисники повернуться до своїх домівок живими і неушкодженими.

Герої живуть поруч! Слава героям!

                                         Педагог-організатор Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів  Бондарук О.М.Создан 13 мар 2015