Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

Урок мужності "Герої не вмирають".

Річниця Майдану та вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні присвячений урок мужності «Герої не вмирають», який відбувся 20 лютого у Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів. Підготували цей урок педагог-організатор Бондарук О.М. та вчитель історії Сапіжук Т.В.Урок мужності «Герої не вмирають»

       Дуже важкі події переживає зараз наша держава. Кожного дня гинуть на передовій наші воїни, кожного дня гинуть мирні жителі на Сході. Але ми мусимо пам’ятати з чого все починалося. А починалося все з кривавих подій на Майдані. І саме річниці Майдану  та вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні присвячений урок мужності «Герої не вмирають», який відбувся  20 лютого у  Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів. Підготували цей урок педагог-організатор Бондарук О.М. та вчитель історії Сапіжук Т.В.

«Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для  нас». Адже ця зима змінила усіх нас. Це урок мужності та  урок пам’яті … У ньому учні 5-9 класів старалися передати події на Майдані  через вірші, пісні, мультимедійні презентації та відео-оформлення. Окремо згадали героїв Небесної Сотні з Тернопільщини. Під мелодію Гімну Майдану «Пливе кача» запалили лампадки, як символ вічної пам’яті про героїв. А на завершення усі заспівали духовний гімн «Молитву за Україну»

 

Небесна Сотня відійшла у вічність.

«Героям слава!» – не пусті слова.

І пам’ятником хай їм буде

Нова країна – сильна та міцна.

Слава Україні!Обновлен 04 апр 2015. Создан 13 мар 2015