Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

«Серце мами завжди з нами»

15.05.2015 року У Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято для найрідніших – День матері. У другу неділю травня весь світ відзначає свято мами.«Серце мами завжди з нами»

  15.05.2015 року У Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято для найрідніших – День матері. У другу неділю травня   весь світ відзначає свято мами. З нагоди відзначення цього свята класний керівник 9 класу Зелінська Галина Володимирівна  разом з своїми  учнями провела свято для найрідніших – «Серце мами – завжди з нами».  До школи на свято Матері було запрошено всіх мам. Сповнені хвилюванням і щирою вдячністю діти з сяючими обличчями чекали того моменту, коли віршами, піснями, танцями  привітають найдорожчу в світі людину - маму і бабусю.  Це була подяка матерям за недоспані ночі, за підтримку, що  виховують, навчають.

     Вітали учні і матерів, чиї сини воюють в зоні АТО. Не можна було стримати сліз від хвилювання, коли Лобов Валентин привітав свою бабусю Смик Ганну Гордіївну. Цій жінці поправу судилося нести високе звання Матері, тому,що крім власних дітей їй ще судилося виховувати й онуків. А на даний момент її внук Смик Анатолій перебуває на передовій у зоні АТО. Інших матерів, котрі не змогли прийти у школу на свято Матері, і чиї сини перебувають у зоні АТО учні привітали удома, це Чабан Галину, Дунай Галину Ананіївну.

   Наприкінці свята кожна дитина подарувала своїй матусі власноруч виготовлений подарунок. А усіх учителів матерів дев’ятикласники  привітали запашним короваєм теплими словами вдячності і піснею у подарунок.
Обновлен 27 мая 2015. Создан 19 мая 2015