Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

День Вчителя

2 жовтня у Лопушненській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День учнівського самоврядування, присвячений дню вчителя. Організаторами свята стали лідери учнівського самоврядування, учні старших класів.День Вчителя

        2 жовтня  у Лопушненській ЗОШ  І-ІІ ступенів  відбувся День учнівського самоврядування, присвячений дню вчителя. Організаторами свята стали лідери учнівського самоврядування, учні старших класів.

     День розпочався з урочистої лінійки, на якій було оголошено новообраних вчителів та адміністрацію школи. Директор школи Сапіжук Тетяна Василівна   передала  керування школою учню 9 класу  Чумаку Михайлу, який зачитав наказ про призначення нового керівництва школи, класних керівників та учителів.

     Кожен, хто був у ролі вчителя, зрозумів, що це дуже нелегка справа. Адже справжній вчитель повинен не тільки досконало знати свій предмет, але ще й дітей зацікавити ним, тримати дисципліну та увагу всього класу. А це, повірте, завдання не з простих, саме тому потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал.

      Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

     Закінчилось свято концертом, присвяченим Дню Учителя.Создан 11 ноя 2015