Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

Щоб росли справжніми українцями

Однією з добрих традицій Лопушненської ЗОШ І - І І ст. є проведення шкільного свята "Прийом у козачатаЩоб росли справжніми українцями.

Однією з добрих традицій Лопушненської ЗОШ І - І І ступенів є проведення шкільного свята "Прийом у козачата", що гуртує козацьке коло школярів.

І ось настав цей довгоочікуваний день. Усі учні прийшли у вишиванках. Під звуки козацького маршу та заклик кошовогс Олега Кучера на посвяту зайшли учні 5 класу.

Юні козачата декламували вірші, співали козацькі пісні, відповідали на запитання вікторини. Урочисто склавши присягу, діти отримали із рук воїна АТО І. Папури грамоти, в яких засвідчено, що стали козачатами куреня "Козацьким шляхом» Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів. Боєць вручив школярам привезений йому на передову лановецькими волонтерами прапор, на якому потім залишили свої побажання дітям його побратимиз 12 батареї.

Учні подарували односельчанину малюнки, які він пообіцяв взяти з собою на передову. Директор школи Т.Сапіжук висловила вдячнгість Ігору Романовичу та його друзям за те, що захищають нашу неньку- Україну, побажалала їм миру й швидкого повернення додому та вручила невелику матеріальну допомогу від педагогічного колективу школи.

Завершилося свято спортивними змаганнями «Найсильніший Миколай".

             О.БОНДАРУК, педагог-організатор, газета "Голос Лановеччини", 25 грудня 2015 р. №52(7555)Создан 28 дек 2015