Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

КТС « Т. Г. Шевченко – великий син українського народу»

У нашій школі відбувся виховний захід «Т. Г. Шевченко – великий син українського народу». Провела виховний захід педагог - організатор Бондарук О.М. 

КТС « Т. Г. Шевченко – великий син українського народу»

Є особистості, доля яких не підвладна часу, бо вони – безсмертні. Вони з нами і в нас. Тарас Григорович Шевченко! Він був сином народу, але й народ називав його батьком. Утім, називали його по-різному: то як батька, з повагою – Тарас Григорович, то як близького і задушевного друга, просто й з любов'ю – Тарас, то як учителя й пісняра, урочисто – Кобзар. І легенди про нього складали стоголосі, яким не видно кінця-краю, бо Шевченко – завжди живий, бо він – частина самого життя народу. А життя й народ не мають кінця, вони – вічні.

У нашій школі відбувся виховний захід «Т. Г. Шевченко – великий син українського народу» На якому учні ознайомилися з життєписом великого сина українського народу полинули у чарівний світ поезій видатного українського письменника, поета, художника, геніального сина України – Тараса Григоровича Шевченка. Учні показали свої акторські здібності в декламуванні віршів. Продемонстрували знання у вікторині про життя і творчість Т.Г. Шевченка; розкрили багатий світ душі поета, глибину його почуттів.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка - живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу. І серед них - найперший і найголовніший:

Свою Україну любіть,

Любіть її ...

Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.Создан 26 мар 2016