Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

Свято Букваря
Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем

Прощавай, Букварику, в школі перший друже, 
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже. 


Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі Лопушненській  школі. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. 

До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Сапіжук Тетяна Василівна, перша вчителька Алла Анатоліївна, вчителі початкових класів, учні, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.
Першокласники показали, чому вони навчилися та показали веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали! 
У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова. Завітали на свято  Казкар,

Незнайко, Сороки. Діти побували у казковому лісі, де познайомилися з героями казок Ягликом, бабою Ягою, Кицею. Буквареві  діти пообіцяли навчатися лише на «відмінно». 

Подякували першокласники не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїй першій вчительці Аллі Анатоліївні за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму і корисному, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну. Поставчук Алла працює у Лопушненській ЗОШ І – І І ступенів  недавно, проте її встигли полюбити діти за мудрість, доброту і щедрість серця.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Аллою Анатоліївною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. Батьки учнів 1класу щиро вдячні вчительці за те, що вона їх навчила, за доброту і щедрість серця. І бажають їй успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві. 

                                                                                                          Батьки учнів 1 класуСоздан 24 мая 2016