Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

Благодійний ярмарок у Лопушненській школі.

10 лютого у Лопушненській школі відбувся благодійний ярмарок. Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході.Благодійний ярмарок  у Лопушненській школі.

 10 лютого у Лопушненській школі відбувся благодійний ярмарок.

Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво  (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність усім батькам, які із задоволенням та натхненням долучилися до цієї  нашої цікавої та потрібної шкільної справи.

     Все було, як на справжньому ярмарку: охочих  придбати товар було багато, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб   запрошували до свого столу. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Було зібрано 1500  гривень, які за рішенням ради школи  буде перераховано на допомогу воїнам АТО. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною що це стане поштовхом для інших небайдужих людей.Создан 13 фев 2017