Лопушненська ЗОШ І - ІІ ступенів

"Свято БУКВАРИКА"

28.04.2017 року в школі пройшов виховний захід "Свято БУКВАРИКА", який підготувала і провела перша вчителька Безкоровайна С.А.«Свято Букварика»

Благословенна та ясна година

Коли Буквар до рук бере дитина.

Яка ж оце відповідальна мить.

Нехай Господь її благословить.

Ось і настав той день, коли ми завершили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем. Сьогодні 28.04.2017 р. учні першого класу під керівництвом першої вчительки  Безкоровайної С.А.  провели свято прощання  із цією мудрою і для кожної людини необхідною в житті книги.
           До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи, вчителі, учні, батьки, бабусі, братики і сестрички.

Першокласники показали, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку, розгадували загадки, ребуси. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали, як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали! 

У гості до дітей завітала на свято і мудра Сова, якій діти пообіцяли навчитися лише на «відмінно».

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїй першій вчительці Світлані Антонівні за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму і корисному, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну. Создан 29 апр 2017